Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

obrázky na profil
 

Naše mezinárodně chráněná chovatelská stanice vznikla 6. září roku 2007.

Bydlíme na okraji malého městečka Týniště nad Orlicí, naši pejsci s námi sdílí celý byt včetně naší postele, jsou s námi v neustálém kontaktu a máme je především pro radost. K tomuto povahově úžasnému plemeni mě přivedla v roce 2005 má kamarádka a za to jí velmi děkuji. Netrvalo dlouho a po telefonické domluvě s paní chovatelkou Šťulíkovou jsme se vydali do Hlinska pro naši první fenečku labutěnku Ejmy. Nechtěli jsme, aby bylo Ejmince samotné smutno, tak jsme se rozhodli pořídit jí ještě kamaráda a tím se stal labuťáček Ebonek od velmi milé paní chovatelky Katky Sárkányové. Sice byl Ebonek již půlroční, ale okamžitě si u nás zvykl a brzy se z nich stala nerozlučná dvojka a mají se velmi rádi. Stále jsem toužila vlastnit ještě nahou fenečku a v loňském roce jsem zcela náhodou našla inzerát paní doktorky Rubášové. Po vzájemné dohodě jsem si Bisinku zamluvila a v dubnu jsem pro ni jela do Plzně. Záhy po ní k nám do smečky přibila ještě další nahulka Mijka od Martinky Smetanové.

Tak máme již 4 pejsky a téměř dospělého syna a ne nadarmo moje maminka říká, že máme dětí 5. Občas je doma veselo, rozhodně se s holčičkama nenudíme a Ebonek - velký pohodář na ně s ledovým klidem dohlíží. Všichni si okamžitě získali mé a nejenom mě, také celé naší rodiny.

Jsou našimi milými a věrnými společníky, sluníčkem, které stále svítí. Velmi obohatili a nasměrovali můj život a právem jim náleží  mé poděkování. 

Moje další velké poděkování:

Náleží také všem již zmíněným chovatelkám, že mi s důvěrou svěřili svá děťátka do péče a paní Katce Sárkányové za užitečné rady, které mi vždy ochotně poskytla.

A také bych ještě velmi ráda poděkovala své rodině za pochopení, trpělivost, pomoc s našimi pejsky a především, že jim přirostli k srdíčku stejně jako mě.

Obrazek

obrázky na profil lide.cz
Jestliže je láska nesmrtelná, pak pevně věřím, že se po smrti setkám se všemi psy svého života, kdyby pro nic jiného, tak pro moře lásky, která nás spojovala.
 

Náhledy fotografií ze složky Společné fotečky