Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROK 2009

20. 2. 2009
 
20/02/2009

Dnešním dnem byly spuštěny stránky mých
      miláčků.
 
DĚKUJEME ZA VAŠI NÁVŠTĚVU. DOUFÁM, ŽE SE K NÁM BUDETE RÁDI VRACET.
 

P O K R A Č U J T E   S M Ě R E M

24/02/2009

Přidala jsem do fotoalba pár společných fotek našich lumpíků. Jak ten čas rychle letí, tento měsíc oslavila Biscuit Surabaya - Lahore - naše sušenka své krásné první narozeniny.

Obrazek

 
14/03/2009

Fotoalba na rajčeti - naši pejsci - http://tichovodacci.rajce.idnes.cz/ Zde budu postupně doplňovat fotky našich lumpíků ze života u nás doma, z výstav, procházek, dovolené ...


17/03/2009

Dnes oslavila naše Brilliant Shine Stars Acro - Mia své první narozeniny. Je to moc hodná holčička, máme z ní velikou radost. 

Obrazek

24/03/2009

http://tichovodacci.rajce.idnes.cz/Foto_-_nasi_pejsci/ přidala jsem do fotoalba na rajče další společné fotky našich lumpíků, tak se na ně mrkněte. 
 
29/03/2009

Ráda bych všem moc poděkovala za milé příspěvky v naší Knize návštěv.
Také chceme s Mijulkou poslat pozdrav a pusinku její krásné chlupaté sestřičce Barbie Paris Stars Acro. Přejeme jí i její paničce Lucii Eremiášové mnoho pěkných společných chvil. 
 

Obrazek

13/04/2009

Obrazek 

  26/04/2009
 
Doplnila jsem rubriku Naše plány. Jsou zde termíny výstavy, kterých bych se chtěla s Mijulkou zúčastnit. Tak nám držte "pěstičky pro štěstí". 

19/05/2009

http://tichovodacci.rajce.idnes.cz/Nasi_lumpici_-_pokracovani/ - opět jsem přidala na rajče společné fotečky našich lumpíčků - další pokračování.


06/06/2009

Speciální výstava KCHN ČR v Lysé nad Labem
 - Mijka dostala VD. Berušce se na výstavě očividně velmi líbilo, snažila se kamarádit s pejsky kolem nás a udělala mi velikou radost, jelikož se pěkně předvedla. 

Pár foteček z této výstavy najdete zde:
 
21/06/2009

Dnes jsem měla jet s Mijulkou na Krajskou výstavu do Lanškrouna.

Mia byla přihlášena do třídy mladých. Bohužel naše holčička začala hárat, tak jsme se nemohli výstavy zúčastnit, obě nás to velmi mrzí.    
 
 01/07/2009
 
http://tichovodacci.rajce.idnes.cz/Nase_nahulky_na_prochazce/ Fotečky z procházky do přírody v okolí našeho malého městečka. Naši pejsci procházky milují, okolní příroda je velice pěkná. Dnes se mnou šly naše nahulky Bisinka a Mia a konečně jsem sebou vzala i fotoaparát.
Tak se mrkněte na fotky, jak se to holkám líbilo.  

03/07/2009

Včerejší odpoledne se také vydařilo. Navštívila jsem s holkama našeho moc pěkného, velmi milého kamaráda labuťáčka Benžího, jeho paničku Lenku a odpoledne jsme strávili u nich na zahradě. Holky i Benží si to pěkně užili a společně se vyřádili. 
 
17/07/2009

Založila jsem novou Knihu návštěv, kde nám můžete zanechat svůj vzkazík, za který vám předem děkujeme. 

11/08/2009

Vytvořila jsem další fotoalbum s názvem "Dovolená 2009", které neleznete opět na http://tichovodacci.rajce.idnes.cz/Dovolena_2009/
Jsou tam fotečky nejenom našich lumpíků, ale i našich přátel a jejich pejska anglického buldoka Dimonka. Společně s nimi jsme prožili báječnou týdenní dovolenou v malé vesničce Tachov nedaleko Máchova jezera. Byl to skutečně krásný týden strávený v pěkném prostředí této vesničky spojený s výlety k jezeru, grilováním .... a naši pejsci si to tam také velmi užili. Opět jsem se přesvědčila o tom, jak jsou číňánci jedineční a jsem šťastná, že mi bylo dopřáno je vlastnit. 
     
10/09/2009
 
Dnes slaví naše Ejminka z Kamilkové zahrady - naše bimbo již své 4 narozeniny. Moc ti Ejminko všichni gratulujeme, ať jsi stále zdravá a veselá jako doposud.  

Obrazek

05/10/2009


Co je nového??? 

Přišel mi velmi milý email od paní chovatelky MUDr. Soni Rubášové z Plzně, který mi udělal velikou radost. Od paní doktorky máme naši úžasnou nahou fenečku Biscuit Surabaya - Lahore - "sušenku". Začala se věnovat kromě chovu čínských chocholatých pejsků také chovu okouzlujících kočiček plemene Birma. Tak se mrkněte na moc pěkné stránečky její chovné stanice BAMBOBEAR přímo zde:

http://www.birmacat.estranky.cz/ 

Odkazy na webové stránky obou chovatelských stanic paní doktorky Rubášové neleznete také v oblíbených odkazech. Tímto paní doktorce gratulujeme s celou naší rodinou a pejsky k narození krásných koťátek tohoto milého plemene a přejeme jí mnoho úspěchů v chovu nejenom pejsků, ale i kočiček.   


08/10/2009

Malinko jsem upravila sekci "Trošičku o nás" a přidala jsem na stránky a do oblíbených odkazů další dvě chovatelské stanice zabývající se chovem peruánských naháčků, které určitě stojí také za shlédnutí. Jsou jimi:

ANDARITAL - http://www.andarital.wz.cz/

SAPA  INKA - http://www.sapainka.wz.cz/

Kromě čínských chocholatých pejsků také velmi obdivuji peruánské naháče a mým snem do budoucnosti je vlastnit fenečku tohoto záhadného, okouzlujícího, člověku velmi oddaného a poslední dobou opomíjeného plemene.

20/10/2009

Opět nějaká novinka??? 
Tak jsem se v neděli 18.10.2009 s naší malou prdelinkou Brilliant Shine Stars Acro zúčastnila Moravskoslezské národní výstavy pejsků v Brně. Mijulka získala ocenění VD 4 s posudkem, který odpovídal našemu výkonu. Velkou nevýhodou Mijky je její drobná postavička. Po celou dobu výstavy byla moje holčička moc hodná, hověla si v přepravní tašce a trpělivě čekala až panička nafotí pár obrázků a přijdeme na řadu do výstavního kruhu. Oběma se nám na výstavě velmi líbilo. Opět jsme poznali několik milých chovatelek číňánků, ale i jiných plemen a viděli mnoho krásných pejsků.
Pár fotek z této výstavy jsem také vložila na rajče: http://tichovodacci.rajce.idnes.cz/NVP_Brno_-_18.10.2009/ 

25/10/2009

Ebonek má dnes narozeniny
Náš Ebonek Divoký měsíc - náš pejsánek a  zlatíčko slaví dnes své 4 narozeniny. Přesně již 3 a půl roku je členem naší malé rodiny a dělá nám jen a jen radost svou milou a přátelskou povahou. Ebonku, všichni ti moc a moc gratulujeme. 
Vytvořila jsem samostatnou stránku Naši pejsci - fotoalba na rajčeti:
/clanky/nasi-pejsci---fotoalba-na-rajceti

No a 7.11.2009 jedu s naší malou prdelinkou Mijkou na bonitaci, která se koná při KV KCHN ČR v Praze. Tak nám držte pěstičky pro štěstí, ať nám bonitace dobře dopadne.


12/11/2009

Brilliant Shine Stars Acro - "Mijka"

Tak jsem se s naší nahou holčičkou Mijkou zúčastnila 7.11.2009 bonitace, která probíhala při KV KCHN ČR v Praze. Dopadlo to pro nás velmi dobře, Mijulinka byla  úspěšně uchovněna a já mám skutečně velikou radost. V Praze se nám oběma velmi líbilo, osobně jsme se seznámili s úžasnou paní chovatelkou Alenkou Smetanovou, která vlastní chovatelskou stanici peruánských naháčků a čínských chocholatých pejsků  s názvem An-Fe-Chi. Odkaz na webové stránky její CHS je zde: http://www.an-fe-chi.wbs.cz/ Nebo ho naleznete jako první v oblíbených odkazech. Moc pěkně jsme si tam popovídali, no prostě to bylo super a vydrželi jsme až do konce výstavy. 15/12/2009

Obrázky na Lide.cz

P Ř E J E M E  V Š E M  K R Á S N É  V Á N O Č N Í 

S V Á T K Y  A  Š Ť A S T N Ý  N O V Ý  R O K 

2 0 1 0

obrázky na profil lide.cz
 

Náhledy fotografií ze složky Brilliant Shine Stars Acro - Mijka